řízek
VTIPNÝ BLOG

Magnetická rezonance aneb řízek v tunelu

S přibývajícím věkem, přibývá i množství doktorů a vyšetření které člověk absolvuje. Některá jsou nepříjemná, jiná zas vyvolají úsměv na tváři jako třeba moje návštěva místa magnetická rezonance. Magnetická rezonance je jedním z vyšetření, které s přibývajícím věkem, přibývajícím množstvím doktorů a vyšetření, člověk absolvuje. Některá jsou nepříjemná, jiná zas vyvolají úsměv na tváři jako třeba moje návštěva magnetická rezonance.

ČÍST DÁL »
Explore Brno: discovering the known and hidden attractions of Brno
VTIPNÝ BLOG

Jak jsme vydali knihu

Co Vás může potkat, když se rozhodnete pro vydání knihy samonákladem? Ani se neptejte. A nebojte, psychiatrická nemocnice v Černovicích má opravdu hezký park.

ČÍST DÁL »
20190414 144045 768x576 1
VTIPNÝ BLOG

Jarní závitky pro masožravce, vegetariány i vegany

Pokud patříte mezi ty, kteří vaří spíše z pudu sebezáchovy, mohl by být pro vás následující článek inspirující. Předem upozorňuji, že pokud jste kuchaři, šéfkuchaři, food blogeři, kulinářští fajnšmekři, příznivci Zdeňka Pohlreicha či samotný Zdeněk Pohlreich, čtete tento článek na vlastní nebezpečí. V případě infarktu si prosím nestěžujte. 😀

ČÍST DÁL »
Jak byl porušen zákon
VTIPNÝ BLOG

Jak byl porušen zákon

Maruška je velmi hezké a milé stvoření, které myslí jen na blaho ostatních. Prostě taková živá panenka Marie v modelkovském podání. Nikdy by nikomu neřekla nic špatného a nikdy, opravdu nikdy, by neporušila zákon.

ČÍST DÁL »
bench 1869769 1920
VTIPNÝ BLOG

Jeptišku ve škodovce viděti..

Když vidíte kominíka, všichni víme, že nám přinese štěstí, ale jak to je, když nastane situace: “ jeptišku ve škodovce viděti..“ Tento příběh Vám řekne, co vás čeká, když potkáte jeptišku ve škodovce.

ČÍST DÁL »
guppies 3744199 1920
VTIPNÝ BLOG

Špatný den

Příběh o tom, jak se v dobách drahých SMS, používaly SMS zdarma z internetu a jaká nedorozumění jste s tímto mohli zažít.

ČÍST DÁL »
blueberries 1576409 1920
VTIPNÝ BLOG

Borůvkový výtah

Mokré kachličky, vysoké kozačky a běh nejdou dohromady. Pokusíte-li se o to, můžete si být v celku jisti, že ze snídaně nebude nic a trhnete si ostudu.

ČÍST DÁL »
super charged engine 2770374 1920
VTIPNÝ BLOG

Záhady mozku a v něm uložených informací

Kolikrát se vám stalo, že vás někdo oslovil, že se znáte a vy jste si nemohli vzpomenout, kdo to je? Mozek nás často převeze, a nechce nám potřebné informace zpřístupnit. A někdy, když to vůbec nečekáte zase pomůže takovými informacemi, o kterých netušíte, že je víte.

ČÍST DÁL »
Přejít nahoru