Beskydy

Beskydy – Frenštát pod Radhoštěm

Věděli jsme, že chceme na dovolenou do Beskyd. Díky tomu, že tato místa máme rádi a taky je i trochu známe, měli jsme jasno v tom, kde budeme hledat ubytování. Pro naše plány byla nejvhodnější oblast Rožnov nebo Frenštát. Chtěli

ČÍST DÁL »
Rožnov pod Radhoštem
Beskydy

Petidílný miniseriál Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy nejsou jen hory a kopce. V podhůří hor se nachází malebná městečka a vesnice. I ty stojí za to navštívit a vidět. Můžete jet na dovolenou do Beskyd a strávit ji v údolí? I to je možné, my to tak udělali.

ČÍST DÁL »
Marina Lipno nad Vltavou
ČESKÁ REPUBLIKA

Cyklovýlet okolím Lipna nad Vltavou pro malé cyklisty

Posledním díle o prodlouženém víkendu v Českém Krumlově se budeme věnovat cyklovýletu pro malé cyklisty okolím Lipna nad Vltavou. Lipno je s rozlohou 48,7km2 naše největší přehradní nádrž, proto občas bývá označována za české moře. V nejširším místě u Černé v

ČÍST DÁL »
ČESKÁ REPUBLIKA

Český Krumlov

Český Krumlov není jen Mekkou vodáků, pobyt zde si užijí turisti, cyklisti i děti. Kromě různých akcí na Krumlovském hradě a zámku, ze kterých jmenujme například nejpopulárnější Slavnosti pětilisté růže, zde můžete navštívit bezpočet muzeí a zajímavostí. Děti si pohrají na hřištích nebo u řeky a na kolech můžete prozkoumat malebné okolí. Co v Českém Krumlově můžete vidět a zažít najdete v dalším článku na blogu.

ČÍST DÁL »
ČESKÁ REPUBLIKA

Krajem loupeživého rytíře Toulovce

Výlet na pomezí Čech a Moravy si užijí nejen obdivovatelé stavebních památek a historických měst, ale i milovníci přírody. Inspirujte se k návštěvě tohoto malebného kraje, který je zajímavým místem na výlet nejen za krásného počasí.

ČÍST DÁL »
Větrný mlýn Vrátno
ČESKÁ REPUBLIKA

Týden plný výletů na Kokořínsku

Kokořínsko najdete na severu od Prahy. Je to velmi pěkná oblast plná lesů a zajímavých míst na výlety. Ubytování jsme opět řešili přes booking.com a podle Roxie jsme si za celoroční hoknu zasloužili bydleti levně, ale na zámku. No, řekněte.

ČÍST DÁL »
Scroll to Top